#громадськемісце У Сімферополі встановили головну новорічну ялинку Криму (фото) #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Сімферополі встановили головну новорічну ялинку Криму (фото)

У Сімферополі на центральній площі імені Леніна завершили встановлення головної новорічної ялинки, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

Цього року новорічне дерево було куплене не за бюджетні гроші. Судячи з численної реклами російського банку РНКБ на ялинці, він є спонсором встановлення.

Головна новорічна ялинка Криму – Сімферополь, грудень 2023 року


Головна новорічна ялинка Криму – Сімферополь, грудень 2023 року

«Її встановлять не за бюджетні кошти, ми за неї не платили. Та, яка минулого року стояла в центрі, буде розміщена на Привокзальній площі», – заявляв очільник адміністрації Сімферополя Михайло Афанасьєв.

Офіційне відкриття відбудеться 19 грудня.

Раніше російський глава Криму Сергій – Аксьонов (за документами Аксенов) закликав кримчан відмовитися від широкого святкування Нового року з феєрверками та корпоративами у Криму під час проведення «СВО» (так у Росії називають повномасштабну війну проти України – КР), назвавши це «некоректним і неетичним». Також чиновник повідомляв, що проведення широких масових заходів на честь Нового року та Різдва не планується, бо «головний пріоритет – безпека».

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО