#громадськемісце У Севастополі силовики шукали «мігрантів-уклоністів» від служби в армії РФ #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Севастополі силовики шукали «мігрантів уклоністів» від служби в армії РФ

У Севастополі силовики провели рейд з пошуку «уклоністів» від строкової служби у російській армії серед «мігрантів», повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на Слідчий комітет РФ.

Як стверджується, під час перевірки виявили 12 осіб, які добровільно не стали на військовий облік. Їм вручили повістки, йдеться у повідомленні.

Кого саме російська влада називає мігрантами – незрозуміло. Після анексії РФ Криму 2014 року більшість кримчан були змушені отримати російські паспорти, які не визнаються Україною.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну російський уряд ухвалив низку змін до законодавства щодо військової служби. Штрафи за неявку до військкомату за повісткою були підвищені в 10 разів – з трьох до 30 тисяч рублів. Було запроваджено особливий режим військового обліку для ув’язнених, які відбувають покарання у в’язницях та колоніях – раніше вони мали право служити в армії.

А в листопаді уряд Росії затвердив зміни у сфері військового обліку. Згідно з ними, починаючи з 2024 року, на строкову службу до армії будуть призвані чоловіків віком від 18 до 30 років. Раніше верхній поріг для призову складав 27 років.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО