#громадськемісце У Криму порахують збитки від шторму до 15 грудня, щоб попросити гроші в Росії #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Криму порахують збитки від шторму до 15 грудня, щоб попросити гроші в Росії

Російська влада Криму має намір до 15 грудня порахувати збитки від шторму, що пройшов 26-27 листопада, щоб до Нового року отримати федеральну підтримку на відновлення, повідомив підконтрольний Кремлю глава півострова Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов).

«Всю інформацію про завдані збитки штормом необхідно порахувати до 15 грудня. Завдання одне – швидко закінчити ревізію, щоб розуміти, який обсяг коштів необхідний, і розпочати укладати контракти на необхідні роботи, зокрема проєктну документацію. Важливо зробити ревізію руйнувань оперативно, щоб отримати першочергові кошти на ліквідацію наслідків із резервного фонду уряду [РФ] до Нового року», – наголосив Аксьонов.

За словами чиновника, основний удар припав по береговій інфраструктурі, зокрема по набережних. «На жаль, руйнування великі, позмивало практично скрізь, у тому числі берегоукріплення, вивертало величезні бетонні блоки», – додав він.

Раніше глава російського МНС Криму Сергій Садаклієв оцінив попередні збитки у 39,7 мільярда рублів.

У Криму 26 листопада розпочався сильний шторм. Внаслідок стихії у різних регіонах було повалено сотні дерев, кілька сотень будинків отримали пошкодження.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО