#громадськемісце У кримському сафарі-парку «Тайган» ведмідь відкусив фалангу пальця відвідувачці – російські ЗМІ #севастополь #sevastopol #sebastopol

У кримському сафарі парку «Тайган» ведмідь відкусив фалангу пальця відвідувачці – російські ЗМІ

У кримському сафарі-парку «Тайган» ведмідь відкусив фалангу пальця відвідувачці, пишуть російські ЗМІ.

Згідно з повідомленням телеграм-каналу «Mash на волне», інцидент стався під час годування тварини. Відвідувачка нібито порушила правила безпеки парку, внаслідок чого втратила нігтьову фалангу.

Власник парку Олег Зубков у коментарі «РИА Новости Крым» підтвердив повідомлення про подію, також наголосивши на порушенні правил безпеки

«Так, справді. Жінка якась сунула ведмедеві палець. Порушила заходи безпеки. Акт про порушення правил безпеки складено», – зазначив Зубков.

Постраждалій надали першу допомогу. Зараз вона лікується амбулаторно, зокрема, п’є антибіотики та робить уколи від сказу. Як пишуть російські ЗМІ, відвідувачка парку не висуватиме претензій до «Тайгану», бо визнала, що сама порушила правила безпеки.

Це не перший випадок, коли у сафарі-парку «Тайган» відвідувачі зазнають травм від укусів тварин. 26 вересня 2021 року у парку «Тайган», тигр відкусив палець лівої руки в однорічній дитині з Росії. Зубков заявляв, що «ця подія була можлива виключно через грубе недотримання заходів безпеки дорослими».

У липні 2022 року підконтрольний Росії Білогірський районний суд Криму засудив директора парку левів «Тайган» Олега Зубкова до двох років і трьох місяців позбавлення волі, а також штрафу у 255 тисяч рублів за звинуваченням у наданні послуг, які не відповідають вимогам безпеки.

28 жовтня того ж року підконтрольний Росії Верховний суд Криму скасував обвинувальний вирок Білогірського райсуду стосовно директора парку левів «Тайган» Олега Зубкова та випустив його з-під варти.

До того, ще в липні 2018 року повідомлялося, що лев вкусив туристку Ольгу Соломіну у сафарі-парку «Тайган». За словами жінки, в момент нападу хижака директор «Тайгана» Олег Зубков був поруч, але «не зміг одразу втихомирити своїх тварин».

Олега Зубкова визнали винним у справі вкушеної туристки Ольги Соломіної у наданні послуг, які не відповідають вимогам безпеки, та призначили йому штраф у розмірі 400 тис. рублів. У суді російський прокурор вимагав три роки умовно та 500 тисяч рублів штрафу для Олега Зубкова.

Пізніше повідомлялося, що Росспоживнагляд провів перевірку через інцидент, але жодних порушень не виявив. ​

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО