#громадськемісце У Керчі вночі спалахнув газопровід, 30 тисяч людей залишилися без опалення – соцмережі #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Керчі вночі спалахнув газопровід, 30 тисяч людей залишилися без опалення – соцмережі

У Керчі вночі 8 грудня на вулиці Генерала Петрова спалахнув газопровід, 30 тисяч людей залишилися без опалення, повідомляють місцеві та російські телеграм-канали.

Згідно з повідомленнями, вогнем було пошкоджено лінію електропередач. Через аварію східна котельня призупинила роботу, 30 тисяч людей залишилися без опалення. Від газопостачання відключено тисячі абонентів району Войкового, Склотарного, Капкан, села Глазівка (Ленінський район – КР). Керчанам наполегливо рекомендують не намагатися вмикати газ та перекрити у своїх квартирах і будинках систему.

Про причини аварії наразі не повідомляють. Російський телеканал «Крым 24» із посиланням на підконтрольного РФ главу Керчі Святослава Брусакова повідомив, що наразі пожежу локалізовано.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО