#громадськемісце У Гурзуфі заарештували та оштрафували місцевого жителя за нібито «дискредитацію» армії РФ #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Гурзуфі заарештували та оштрафували місцевого жителя за нібито «дискредитацію» армії РФ

Силовики затримали у селищі Гурзуф Ялтинського району місцевого жителя за нібито «дискредитацію» армії РФ. Чоловіка заарештували на 15 діб та оштрафували на 40 тисяч рублів, повідомляє пресслужба російського МВС Криму.

Як стверджується, 34-річний фігурант «у громадському місці здійснював публічні висловлювання, спрямовані на дискредитацію використання ЗС РФ», а також нібито «демонстрував нацистські жести та вигукував гасла, заборонені федеральними законами».

У повідомленні також йдеться, що чоловіка підозрюють у побитті іншого жителя півострова. Як стверджується, приводом став той факт, що «син потерпілого – військовослужбовець і перебуває у зоні проведення «СВО» (так Росія називає війну проти України – КР).

Ім’я та прізвище, а також коментарі фігуранта не наводяться. Реакція Крим.Реалії не може перевірити достовірність заяви російського відомства.

Однак у РФ та на окупованих нею територіях силовики переслідують проукраїнськи налаштованих мешканців. Проросійський кримський блогер Олександр Таліпов у своїх телеграм-канал публікує персональні дані кримчан, які підтримують Україну. А в результаті подібних скарг кримчан затримують та притягують до адміністративної і кримінальної відповідальності за «дискредитацію» армії РФ.

Як раніше повідомляла правозахисна організація «КримSOS», з березня 2023 року російські суди Криму винесли 514 ухвал про притягнення до адмінвідповідальності за «дискредитацію» армії РФ.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО