#громадськемісце У дитсадках Керчі заборонили вдягатися в костюми американських супергероїв – ЗМІ #севастополь #sevastopol #sebastopol

У дитсадках Керчі заборонили вдягатися в костюми американських супергероїв – ЗМІ

Керівництво дитячих садків у Керчі заборонило дітям вдягати на новорічні свята костюми персонажів американських коміксів, мультфільмів та кіно. Замість супергероїв рекомендують звернути увагу на героїв російських народних казок, пишуть російські ЗМІ та телеграм-канали.

«Американські супергерої не вписуються в лейтмотив дитячих свят і російських народних казок», – пише «Керчь Сегодня».

«Ми в садку перший рік, але на свято нам заборонили вдягати всі ці костюми Людини-павука і подібні. Лише герої російських казок. Усі дівчатка у нас, наприклад, будуть Сніжинками», – цитує «Комсомольская правда» одну з мам Керчі.

У російському Міністерстві освіти Криму в коментарі ЗМІ повідомили, що офіційних рекомендацій дитячим садкам не давали. Як стверджується, рішення ухвалили у дошкільних закладах самостійно.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО