#громадськемісце Ситуація на сході «складна», сили РФ наступають по всьому фронту – командування ЗСУ #севастополь #sevastopol #sebastopol

Ситуація на сході «складна», сили РФ наступають по всьому фронту – командування ЗСУ

Ситуація на сході України залишається «складною», зазначив командувач Східного угруповання військ Збройних сил України Олександр Сирський.

Сирський провів нараду з командирами підрозділів, які тримають оборону на Східному напрямку. Командування «проаналізувало обстановку та розглянуло варіанти подальших дій», каже він.

«Оперативна ситуація на сході залишається складною. Ворог не припиняє ведення наступальних дій по всьому фронту», – зазначив Сирський.

Під час наради командувач Східного угруповання військ та командири «схвалили необхідні рішення та вжили заходи для забезпечення стійкості нашої оборони, збереження життя українських воїнів та раціонального використання боєприпасів».

Епіцентром бойових дій на сході залишається Авдіївка, Куп’янськ та Бахмут.

За повідомленням Генштабу ЗСУ, впродовж минулої доби відбулося 60 бойових зіткнень. На Авдіївському напрямку ЗСУ продовжують стримувати російську армію, яка не полишає спроб оточити Авдіївку. Українські військові тримають оборону, завдаючи РФ значних втрат. Сили оборони успішно відбили 19 атак у районах східніше Новобахмутівки, Авдіївки, Тоненького, Первомайського Донецької області».

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО