#громадськемісце Супутниковий знімок не показав видимих пошкоджень «Морського нафтового терміналу» у Феодосії #севастополь #sevastopol #sebastopol

Супутниковий знімок не показав видимих пошкоджень «Морського нафтового терміналу» у Феодосії

Супутниковий знімок, зроблений о 08:43 за київським часом 5 грудня, не показав видимих пошкоджень «Морського нафтового терміналу» у Феодосії. Про це повідомив у соцмережі Х журналіст російської служби Радіо Свобода Марк Крутов.

«Не впевнений, чи були вражені інші цілі, але нафтовий термінал у Феодосії виглядає неушкодженим на супутниковому знімку Рlanet, зробленому 5 грудня о 9.43 за місцевим часом, незважаючи на заяви українських ЗМІ», – написав він.

Напередодні кримські та російські телеграм-канали повідомляли, що вночі 5 грудня в Криму поблизу Керчі, Феодосії та Старого Криму було чути вибухи. Зокрема, телеграм-канал «Крымский ветер» писав про понад 15 вибухів у Керчі. Також російські телеграм-канали повідомляли про гучні вибухи у Феодосії.

Видання «Суспільне» повідомляє, що безпілотники також вразили «Морський нафтовий термінал» у Феодосії. Там, як стверджується, армія РФ зберігала 30 резервуарів пального.

Крім того, інші ЗМІ пишуть, що безпілотники влучили в низку військових цілей РФ. Як стверджується, уражені радіолокаційна система «Небо-М» у районі селища Багерове, стоянка гелікоптерів, радіолокаційна система П-18 «Терек» та система управління зенітно-ракетних підрозділів «Байкал-1М» біля села Стрілкове.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО