#громадськемісце Суд в Україні заборонив російському підприємству користуватися надрами у Криму #севастополь #sevastopol #sebastopol

Суд в Україні заборонив російському підприємству користуватися надрами у Криму

Одеський окружний адміністративний суд анулював дозвіл «Керченському історико-культурному заповіднику» на користування надрами на території Криму. Про це повідомляє пресслужба прокуратури АР Крим.

Як стверджується, підприємство здійснювало будівництво та експлуатацію підземних споруд, не пов’язаних із видобуванням корисних копалин на підставі спеціального дозволу, виданого державними органами України.

«Відповідно до дозволу, підприємство повинне сплачувати податки та дотримуватися встановлених умов щодо екології та природних ресурсів. Однак після окупації півострова установа не виконувала свої зобов’язання та зареєструвалася як суб’єкт РФ, що передбачає сплату обов’язкових платежів державі-агресору», – йдеться у повідомленні.

Постійна представниця президента України в АРК Таміла Ташева заявляла, що російські археологи могли привласнити до 80 тисяч артефактів під час незаконних археологічних розкопок у Криму.

У 2021 році Прокуратура АРК розпочала кримінальні провадження за фактом незаконних археологічних розкопок, а також пошкоджень цінних культурних пам’яток у Криму.

Після анексії Криму Росія взяла під свою юрисдикцію всі об’єкти культурного та історичного значення на території Криму. Київ наполягає на приналежності пам’яток українському народові та просить взяти їх під захист ЮНЕСКО.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО