#громадськемісце Російський глава Криму Сергій Аксьонов заявив про 256 тисяч заявок на компенсацію збитків від шторму #севастополь #sevastopol #sebastopol

Російський глава Криму Сергій Аксьонов заявив про 256 тисяч заявок на компенсацію збитків від шторму

Підконтрольний РФ глава Криму Сергій Аксьонов заявив про 256 тисяч заявок на компенсацію збитків від шторму 26 листопада. Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі вдень 7 грудня.

За його словами, найбільша кількість запитів надійшла із Сімферопольського, Білогірського, Чорноморського, Сакського, Джанкойського та Нижньогірського районів.

Крім цього, Аксьонов заявив про проведення наради з ліквідації наслідків, які виникли внаслідок негоди. Як стверджує російський глава Криму, загальна кількість пошкоджених покрівель становила 1059, з яких 801 уже нібито відремонтовано. За планами Аксьонова, всі роботи в районах, що постраждали від стихії, будуть завершені до 12 грудня.

Підтвердити дані російської влади за допомогою незалежних джерел неможливо.

У Криму 26 листопада розпочався сильний шторм. Внаслідок стихії у різних регіонах було повалено сотні дерев, кілька сотень будинків отримали пошкодження. За заявою російської влади Криму, через шторм загинуло п’ятеро людей.

Російська влада Криму заявляла про намір до 15 грудня порахувати збитки від шторму, що пройшов 26-27 листопада, щоб до Нового року отримати федеральну підтримку на відновлення. Раніше глава російського МНС Криму Сергій Садаклієв оцінив попередні збитки у 39,7 мільярда рублів.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО