#громадськемісце Російські силовики заявили про затримання жителя Сімферополя за «замах» на чиновника окупаційної адміністрації Запорізької області #севастополь #sevastopol #sebastopol

Російські силовики заявили про затримання жителя Сімферополя за «замах» на чиновника окупаційної адміністрації Запорізької області

Силовики РФ заявили про затримання жителя Сімферополя за підозрою у «замаху» на чиновника окупаційної адміністрації РФ у Запорізькій області.

«Попередньо встановлено, що фігурант виготовив саморобну бомбу та прикріпив її до автомобіля співробітника адміністрації Запорізької області. У нічний час він здійснив дистанційно керований підрив», – стверджує створене Росією управління МВС Криму. В результаті нібито троє людей отримали опіки та були госпіталізовані. На кого саме було скоєно замах, не повідомляється.

Редакція не має у своєму розпорядженні доказів заяв російської влади. На окупованих теренах України регулярно відбуваються замахи на російських чиновників. Київ офіційно не підтверджує причетність до них.

У понеділок ФСБ РФ заявила, що розкрила в Криму мережу агентів, яка нібито мала намір вчинити замах на російських чиновників.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО