#громадськемісце Російська влада Криму має намір виставити на торги земельні ділянки СНТ, не оформлені за законодавством РФ #севастополь #sevastopol #sebastopol

Російська влада Криму має намір виставити на торги земельні ділянки СНТ, не оформлені за законодавством РФ

Російська влада Криму має намір виставити на торги земельні ділянки садових некомерційних товариств, які були створені до 2014 року і не були оформлені відповідно до російського законодавства.

Про це російському радіо «Спутник в Крыму» заявила підконтрольна РФ заступниця міністра майнових і земельних відносин Криму Катерина Юровська.

За її словами, на торги будуть виставлені ділянки, на які не буде подано заяви та оформлено документи, що підтверджують право власності індивідуальними наділами та право пайової власності на територію загального користування до листопада 2024 року.

За її даними, з 800 СНТ у Криму, неоформленими за російським законодавством, залишаються 260.

У грудні 2022 року російський парламент Криму дозволив учасникам війни проти України з Криму безкоштовно видавати земельні ділянки. 7 квітня цього року стало відомо, що підконтрольна Росії влада Криму почала видавати накази про надання земельних ділянок учасникам війни проти України. На першому етапі, за даними російського агентства ТАСС, підготували 511 ділянок загальною площею 56 га. Вони розташовані у Сакському районі.

3 лютого російський парламент Криму підтримав «націоналізацію» майна українських громадян.

Постпред президента України в АР Крим Таміла Ташева заявляла, що Україна не має наміру визнавати акти, які порушують права людини чи держави. До них належать рішення щодо «націоналізації» або конфіскації майна, встановлення спадщини.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО