Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Китай: під час землетрусу загинули понад 100 людей – Громадське Місце Севастополь

#громадськемісце Китай: під час землетрусу загинули понад 100 людей #севастополь #sevastopol #sebastopol

Китай: під час землетрусу загинули понад 100 людей

На північному заході Китаю внаслідок землетрусу загинули щонайменше 116 людей і понад 300 зазнали поранень, повідомляють державні ЗМІ Китаю.

Землетрус стався близько півночі у провінції Ганьсу. Там, за останніми даними, кількість жертв досягла 105-ти, у сусідній провінції Цінхай загинули 11 людей.

Внаслідок землетрусу в обох провінціях пошкоджені будинки та об’єкти інфраструктури. Лише у провінції Ганьсу зруйновано близько п’яти тисяч будинків. У деяких районах порушено енерго- та водопостачання. У район стихійного лиха спрямовані загалом близько півтори тисячі пожежників та рятувальників.

Голова КНР Сі Цзіньпін закликав до масштабної пошукової операції. За даними Геологічної служби США, магнітуда землетрусу становила 5,9, глибина епіцентру – 10 кілометрів.

Китай розташований у регіоні, де сходяться кілька тектонічних плит, зокрема, Євразійська, Індійська та Тихоокеанська, і особливо схильний до землетрусів.

Один із найбільш руйнівних землетрусів останніх років у Китаї стався у травні 2008 року в провінції Сичуань. Тоді загинули понад 87 тисяч людей.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО